Zimowe szaleństwo!

Szczep „Jedenastka” zorganizował trzy zbiórki. Podczas, których mieliśmy okazję pojeździć na łyżwach, obejrzeć film w Kinie Helios pt. „Kot w butach-ostatnie życzenie”. Zorganizowaliśmy również Turniej sportowy naszego szczepu na hali sportowej w SP14. Ostatnim akcentem naszych feryjnych działań była całodniowa wycieczka do Wrocławia, gdzie mieliśmy okazję obejrzeć wystawę w Hydropolis, zrobić własnoręcznie lizaki, zobaczyć piękny zachód słońca na „Mostku Pokutnic” i zwiedzić Wrocław nocą. Członkowie naszego szczepu dość chętnie brali udział w przygotowanych dla nich feryjnych wypadach. Za co im bardzo dziękujemy! I do zobaczenia na kolejnych naszych akcjach.

Szczep Drużyn ZHP „Nieprzemakalni” podczas tegorocznych ferii postanowił doświadczać i w związku z tym podczas wycieczki do Poznania doświadczył nowych smaków na warsztatach kulinarnych. Spędził czas na termach maltańskich, gdzie mimo mrozu na dworze uczestnicy wykąpali się w basenach zewnętrznych. Dodatkowo kadra szczepu wzięła udział w zimowej watrze wędrowniczej, gdzie w większości pierwszy raz doświadczyli wędrowania i spania w górach podczas zimy.

58. Szczep Drużyn ZHP „Szuwary” W sobotę i niedziele odbyły się zbiórki podczas, których zuchy i harcerze mieli okazje wziąć udział między innymi w grze terenowej oraz pojeździć na lodowisku.

Nie mogło zabraknąć ogniska

Podczas niedzielnej zbiórki udało się obejrzeć kultowy film „Czarne stopy”.

72 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska im. Bohaterów Westerplatte wzięła udział w Zimowej Watrze Wędrowniczej

Scroll to Top