• 1
  • 2

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że umiejętność współpracy w grupie, aktywność pozaszkolna i nabywanie nowych umiejętności to w dzisiejszych czasach bardzo pożądane cechy. Nasze półkolonie stwarzają taką możliwość i są doskonałym rozwiązaniem na aktywne spędzenie wakacji bez dłuższego wyjazdu z domu.

Jest to alternatywa na czas wolny spędzony w domu przed komputerem, czy telewizorem. Z nami dziecko nabywa nowych umiejętności, spędza aktywnie czas na świeżym powietrzu, poznaje mnóstwo rówieśników z innych szkół, a co najważniejsze bierze udział w niesamowitej przygodzie.
Nie ma co się dłużej zastanawiać, wakacje z nami to dla dziecka niesamowita frajda.

Dostosowujemy się do potrzeb ! Zależy nam, aby program był ciekawy, atrakcyjny dla dzieci i dostosowany do wieku uczestników. Słuchamy sugestii dzieci i jesteśmy otwarci na ich pomysły, jeśli mają ciekawe propozycje to staramy się nasz program ulepszać

Przyroda ! Teren, na którym się odbywają półkolonie daje możliwość przebywania na powietrzu niemal przez cały czas. Pokazujemy dzieciom elementy harcerstwa, przyglądamy się przyrodzie, uczymy nowych rzeczy a przy tym doskonale się bawimy.

Integracja ! Dbamy o to, żeby każde dziecko czuło się zauważone i miało możliwość poznać grupę, w której będzie przebywać. W każdym tygodniu pierwszy dzień poświęcony jest na integrację dzieci.

Formy zajęć ! Zajęcia są tematyczne, a ich formy zróżnicowane. Każdy tydzień ma odrębną tematykę, podczas której dzieci uczestniczą w zajęciach sportowych, terenowych, artystycznych i integracyjnych. W każdym tygodniu dzieci udają się do Parku Linowego, w którym mają zapewnione niesamowite przeżycia.

 

Szanowni Państwo, dziękujemy za wybór naszych półkolonii dla Państwa dziecka, zrobimy wszystko aby wracało ono do domu z uśmiechem. Program, który został przygotowany będziemy realizować w taki sposób, aby każdy uczestnik naszych „Wakacji z Uśmiechem” był zadowolony.

 

  WARUNKI UCZESTNICTWA   - do zapoznania

 

   KARTA KWALIFIKACYJNA   - do wydruku (drukować dwustronnie)

 

  ZAŁĄCZNIK DO KARTY KWALIFIKACYJNEJ   - do wydruku (drukować dwustronnie)

 

  DANE DO PRZELEWU 

 

  NNW

 

Do siedziby Komendy Hufca ZHP Ostrów Wielkopolski  ul. Staszica 1, należy dostarczyć na dwa tygodnie przed rozpoczęciem turnusu:

1. KARTĘ KWALIFIKACYJNĄ,

2. ZAŁĄCZNIK DO KARTY KWALIFIKACYJNEJ, 

3. DOWÓD WPŁATY

 

Partnerzy 

 

World Scout Jamboree

Kontakt

Komenda Hufca ZHP Ostrów Wielkopolski
ul. Staszica 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski, Polska
tel. +48 62 736-55-84,

NIP: 778-14-40-251,

Santander Bank Polska S.A.

63 1090 1160 0000 0000 1600 9491

Dane do faktury :
ZHP Chorągiew Wielkopolska - Hufiec Ostrów Wlkp.
ul. św. Marcin 80/82
61-809 Poznań
NIP 778-144-02-51