• 1
  • 2

Spotkanie rozpoczęło się od minuty ciszy, którą uczczono pamięć tragicznie zmarłego instruktora śp. Tomasza Naczke. W dalszej części zgromadzonych instruktorów i przyjaciół harcerstwa powitał komendant hufca hm. Jerzy Hnatyk, wręczając sznury funkcyjne instruktorom powołanym w ostatnim czasie do pełnienia funkcji na szczeblu hufca:

-         namiestnikowi harcerskiemu – pwd. Michałowi Wieczorkiewiczowi,

-         namiestnicze starszoharcerskiej – pwd. Marcie Moszczyńskiej,

-         szefowi ZPI – hm. Dariuszowi Potasznikowi,

-         członkowi ZPI – pwd. Karolinie Krawczyk.

Złożono również podziękowania obsłudze Stanicy „Zielona Polana” z pracę wykonaną przy remoncie obiektu realizowanym w ostatnich miesiącach, po czym zaprezentowano zdjęcia świeżo wyremontowanej Stanicy, jak również historyczne już zdjęcia sprzed remontu i w jego trakcie.

Spotkanie było również okazją do podsumowania projektu „Nie Trwoń Życia – Działaj!”. W ramach 4. jego edycji zrealizowano 8 działań, w których w sumie udział wzięło 590 uczestników. Projekt realizowany jest we współpracy z Referatem Rozwiązywania Problemów Uzależnień UM i dofinansowany ze środków Urzędu Miejskiego.

Jak zwykle przy takich okazjach, nie zabrakło rozmów, dyskusji i wymiany doświadczeń.

 

Partnerzy 

 

World Scout Jamboree

Kontakt

Komenda Hufca ZHP Ostrów Wielkopolski
ul. Staszica 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski, Polska
tel. +48 62 736-55-84,

NIP: 778-14-40-251,

Santander Bank Polska S.A.

63 1090 1160 0000 0000 1600 9491

Dane do faktury :
ZHP Chorągiew Wielkopolska - Hufiec Ostrów Wlkp.
ul. św. Marcin 80/82
61-809 Poznań
NIP 778-144-02-51